Hakkımızda

1990 yılında Adana’da kurulan EMRE MAKİNA yurt içi ve yurt dışındaki endüstriyel tesisler için mekanik ve elektro-mekanik alanlarda hizmet vermektedir.

Demir & Çelik, Enerji, Maden, Çimento, İzolasyon, İnşaat, Cam vb. sektörlerde faaliyet gösteren kuruluşlar için yedek parça, teknolojik ekipman ve makine gereksinimleri istenilen teknik özellikler ve kalitede karşılanabilmektedir.

Yedek parça, teknolojik ekipman ve makine imalatlarının yanı sıra bir çok makinenin senkronize olarak çalıştığı otomasyon projelerinde de başarılı ve ilgili standartlara uygun bir şekilde “Anahtar Teslim” hizmet verilmektedir. Güçlü, konusunda uzman teknik ekip ve geniş makine parkuru ile projeler tasarım aşamasından üretim, kurulum ve devreye alma sürecine kadar en ekonomik ve uygun çözümler ile müşterilere sunulmaktadır.

Üretim tesislerinin Adana’da yerleşik olması İskenderun ve Mersin limanlarına yakınlık ve karayolu ulaşım kolaylığı lojistik açısından yurt içi ve yurt dışı pazarlara hızlı ve kolay erişim imkanı sağlamaktadır.

EMRE MAKİNA bulunduğu sanayi sitesi içindeki irili ufaklı bir çok atölye ve tesisle işbirliği içindedir. EMRE MAKİNA’nın mühendis ve kalite ekibinin kontrolü ve yönetimi altında hizmet veren bu kuruluşlar kapasiteleri ile EMRE MAKİNA’nın iş hacmine önemli ölçüde katkı ve esneklik sağlamaktadır.