Hizmetler

Mühendislik, Tasarım ve İmalat

Konusunda uzman ve tecrübeli mühendisleri bünyesinde barındıran EMRE MAKİNA, basit bir ekipmandan karmaşık sistemlere kadar müşteri tarafından talep edilen projeler üzerinde tasarım ve mühendislik çalışmalarını en ince detayına kadar yapmakta ve müşteri isteklerine cevap verecek en uygun teknik ve ekonomik çözümler geliştirmektedir.

Yapılan tasarım çalışmalarında iş güvenliği ve işçi sağlığı ile ilgili standartlar takip edilmekte ve uygulanmaktadır. Ayrıca çevreye duyarlı ve enerji harcamasını azaltan sistemler geliştirmeye önemle dikkat edilmektedir.

EMRE MAKİNA, müşteri tarafından talep edilen projelerde, teknik şartnameler ve verilecek mühendislik hizmetleri üzerinde sürekli bilgi alışverişinde bulunmaktadır. EMRE MAKİNA’nın kendi tecrübe ve bilgi birikimi, müşterinin ihtiyaç ve deneyimleri ile örtüştürülerek optimal sonuçlar elde edilir.

EMRE MAKİNA, siparişini aldığı projelerde müşterileri ile haftalık ve aylık proje bilgilendirme toplantıları yapmaktadır ve projelerin ilerlemesi haftalık olarak raporlanmaktadır.

Eğitim

Eğitim’in gelişmenin ve kaliteli üretimin en önemli faktörlerinden biri olduğunun bilincinde olan EMRE MAKİNA, kendi personeli için tasarım, imalat, kalite, satış, proje yönetimi vb. konularda periyodik olarak eğitimler organize etmektedir.

EMRE MAKİNA tamamladığı projeler için müşteri sahasında, müşteri mühendis, operatör ve bakım kadrolarına yerinde uygulamalı eğitimler verir. Böylece müşterinin satın aldığı teknolojik ekipmanı, makineyi veya otomasyon sistemini en iyi şartlarda kullanması ve bakımını yapması sağlanmış olur.

Saha Kurulum ve Yönetimi

“Anahtar Teslim” projelerin müşteri sahasındaki montaj işleri yetkin ve tecrübeli saha mühendislerimiz ve ekiplerince yönetilir. Saha yönetimi başlıca aşağıdaki aktiviteleri içerir;

  • İşçi sağlığı ve iş güvenliği kurallarının uygulanması
  • Kalite gereksinimlerinin sağlanması
  • Mobilizasyon ve saha organizasyonu
  • Müşteri ile iletişim ve koordinasyon
  • Montaj ilerleme raporlarının hazırlanması ve bütçe ile koordinasyonu
  • Aylık ve kesin hesapların düzenlenmesi ve takibi
  • Devreye alma süpervizörlüğü

Dökümantasyon ve Satış Sonrası Destek

EMRE MAKİNA, tamamladığı projeler için müşterilerine mekanik, elektrik ve pnömatik&hidrolik yedek parça listeleri sunmaktadır. Ayrıca elektrik planları ve pnömatik&hidrolik devre şemaları da müşterilere sunulur.

EMRE MAKİNA, tamamladığı projeler için müşterilerine kullanım ve bakım kılavuzları sunmaktadır.

EMRE MAKİNA, satış sonrası müşterilerinden gelecek olan tüm teknik talepler için desteğini sunar. Müşterinin talep ettiği iyileştirmeler için projeler geliştirilir ve uygulanır.

İletişim Bilgilerimiz

EMRE MAKİNA KONSEPT TASARIMDAN, DETAY TASARIMA, ÜRETİMDEN, DEVREYE ALMAYA ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

Ürünler

İletişim